-
Počet hráčov
2-4 -
Obtiažnosť hry
3/5 Stredná -
Veková dostupnosť
Rodiny s deťmi, Teenageri, Vhodné pre starších 13+, Hráči mladší ako 13 rokov s dospelou osobou -
Tématika
Horor, Strašidelné, Detektívka, Mystery, Záhady, História -
Čas na dohranie hry
60 minút -
Rekord hry
24 -
Faktor strachu
Nie je vhodná pre ľudí so slabými nervami, Horrorová hra, Treba pevné nervy a vydržať aj nepohodlie, Netradičné prostredie, rôzne prekvapenia, Obsahuje audio efekty -
Jazyková dostupnosť
Slovenská, Česká, Anglická, Nemecká -
Bezpečnosť
Hra je monitorovaná, Systém okamžitého otvorenia dverí, Bezpečnostné tlačidlo, Gamemaster na zavolanie -
Upozornenia
Nevhodná pre tehotné ženy, Nevhodná pre ľudí so slabým srdcom, Nevhodná pre citlivé povahy, Nevhodná pre ľudí, ktorí majú rôzne fóbie
V našej hre „Strašidelné príbehy socializmu“ ste ako skupinka vyšetrovateľov vyslaní do Leningradu v roku 1987 za účelom vyšetrovania otvoreného prípadu z minulosti, avšak situácia sa zmení na toľko, že sami budete musieť bojovať o svoj život. Zvládnete to skôr ako vyprší časový limit?
Kategórie
Vybavenie
Google recenzie
4,2
316 recenzii na Escaper.sk
Recenziu môžu pridať iba tí, ktorí si hru zahrali.
Vivien Nagyova
pred mesiacomMáme uplne super zážitok, určite sa ešte vrátime. Laboratorium bol skvelý, úlohy premyslené. Neni to klasický escape room ale zábava zaručená.
Janka Magicová
pred 9 mesiacmiZatiaľ sme boli len na jednej únikovej hre v Questum ale plánujeme vyskúšať aj ich ďalšie hry. Hru s N. Teslou sme riešili štyria a aj tak to bolo mierne náročné. Ale zabavili sme sa a za ten dobrý pocit po vyriešení to stálo.
zoja stankovičová
pred 7 mesiacmiHneď prvý zlý dojem bol, keď sme zvonili 15 minút vopred tak ako je písané na ich stránke že odporúčajú doraziť vopred. Nedozvonili sme sa a pán nám otvoril zvonku s tým že máme ešte pár minút počkať. Naša hra bola v prvú hodinu odvtedy čo otvárali. Roomka nebola pripravená a zapnutá. Vlastne dorazil neskôr ako my. Boli sme v laboratóriu, čo by teda mala byť najťažšia hra. Ťažká aj bola, no hneď na začiatku keď sa nás pán spýtal či už sme v ecape room boli a my sme mu povedali že nie nám dával najavo že to asi nezvládneme. Počas hry keď nám dával nápovedy ho bolo veľmi zle počuť. Pomedzi zvuky čo vychádzali zo strojov (občas sa ozval aj tlmený hlas) sme si občas ani nevšimli že nám chce niečo povedať. A keď už sme si ho prišli počúvnuť tak sme poriafne nepočuli a často sme nerozumeli čo sa nám snaží poradiť. Nakonci nám vyčítal že sme ho nepočúvali čo je možno sčasti pravda ale naozaj sme museli odbiehať a počúvať ho aby sme vôbec rozumeli čo hovorí. Niektoré jeho nápovedy nás vlastne viac zmiatli než nám pomohli. Nakoniec sme hru úspešne vyriešili s tým že sme prekročili hodinu asi o 6 minút a nejakým spôsobom nám to akože zjednodušil. Celkovo bol prístup povýšenecký a nevyhovoval nám spôsob komunikácie. Mali sme z neho dojem, že keď videl 4 mladé baby tak nás rovno zaradil do určitej škatuľky a bral nás ako niečo medzi sprostými pipkami alebo malými deckami. Takže roomka ako taká nás bavila len by bolo super keby tam pracoval niekto iný. A podľa ostatných recenzií sme očividne neboli jediné čo jeho prístup neocenili.
Sarah KABEYA
pred 7 mesiacmiDobry koncept a s kamoskami sme si to vcelku aj uzili ale bohuzial nas gamemaster nebol dva krat najprijemnejsi. Na stranke sice maju napisane ze mate prist 15-10min. vpred no nas gamemaster dosiel asi tak 5min pred zaciatkom . Od zaciatku mal neprijemnu povahu a fakt to znelo ako keby nam ze neveri zo by sme vobec vyrieslili tu escape room . Viem ze v tomto ide o pohlad ale jeho spravanie fakt nebolo najlepsie. Ako clovek co ma pracovat s ostatnymi ludmi sa fakt nevedel spravat. Ked uz sme boli v escape room tak nebolo moc jasne ci niektore veci riesime my same alebo sa nas nami len gamemaster zlutoval. Ked nam daval napovedy tak ten mikrofok z ktoreho ho bolo pocut bol uplne na zaciatku escape room a velmi potichu takze ho poriadne nebolo ani pocut. Na konci nam aj vycital ze sme ho vobec nepocuvali a ignorovali . V skratke zabavili sme sa ale postoj personalu nebol vobec prijemny.
Jana Vedejová Sitášová
pred 9 mesiacmiNepríjemný zamestnanec escape roomu by sa mal preškoliť v komunikácii so zákazníkmi. Veľmi povýšenecký a ironický, až neslušný. Tesla room bola ináč vcelku náročná na únik.